inspiration so easy to get

To cudowne skąd czerpiemy inspiracje. Wystarczy słowo usłyszane w tłumie głosów na ulicy, albo poranny śpiew ptaka. Na dodatek dzięki nim możemy wpaść na świetne pomysły, a nie wydaje się to trudne, prawda?
 
Człowiek często stawia sobie cel, żeby dążyć do spełnienia marzeń. Inspiracje właśnie w tym pomagają i motywują nas, żeby iść dalej. Nie pozwalają zwolnić kroku i zawsze dają nadzieję. Inspiracji potrzebuje każdy, tak samo jak miłości.
Nie wmawiajmy sobie, że nie możemy ich odnaleźć. Jest to prostsze niż myślisz. Rozejrzyj się wokół siebie, przysiądź na chwilę, porozmyślaj. Ciebie kosztuję to tylko chwilę, a może dzięki temu wpadniesz na genialny pomysł? Może dzięki temu zmieni się Twój światopogląd? Spróbuj!
Może z początku uznasz, że to za trudne, że nie podołasz temu zadaniu. Każdy może mieć wątpliwości, ale co Ci szkodzi spróbować? Znajdź jakiś pomysł na spędzenie swojego dnia czy też po prostu na fajny tekst. Zobacz jak Ci to pójdzie i przekonaj się czy jesteś z tego zadowolony.


                         Facebook I Instagram I Grupa czytelników I Snapchat- atramka

9 komentarzy:

 1. Super zdjęcia. :)
  Piękny post.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie: http://siatkareczkablogaq.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ale śliczne zdj ^^ :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe makro, zgadzam się z Tobą :-) Wszystko może być powodem do inspiracji :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę piękny post. Zdjęcia są cudowne. Mogłabyś tylko troszkę więcej pisać, bo ani się obejrzałam, a skończył się post! ;)

  toofussy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspiracje otaczają człowieka cały czas... czasem wystarczy się tylko na nie otworzyć :)
  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię gromadzić piękne obrazki, ułożone kolorystycznie na pintereście, to pomaga mi przy tworzeniu. Dla mnie najlepszą inspiracją jest każdy dzień. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Post świetny, a zdjęcia genialne ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam ten moment, kiedy w ciągu jednaj sekundy mózg wydaję iskrę olśnienia, zaszczepiając w nas nowy pomysł. Niezwykłe jest to, że czasami wystarczy tylko jedno słowo lub fragment usłyszanego utworu. Bardzo ciekawie napisałaś post.
  Pozdrawiam, Laru!

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba najgorzej jest znaleźć inspirację na posty xD Przynajmniej u mnie zdarza się, że brak mi weny i blog stoi pusto :C Staram się pisać regularnie, ale wiadomo jak to czasem wychodzi :P

  http://threecatsproject.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)