Doczekamy się!

Wiecie co? Mam taką straszną ochotę na wiosnę. Chciałabym wychodzić na dwór w lekkich ubraniach, cieszyć się dłuższym dniem. Obawiam się jednak, że zima może jeszcze wrócić. Stety lub niestety, ale ja tam wolę słoneczną pogodę!
Pisząc do Was siedzę na łóżku, a w moje nogi wtula się mój kot. Piszę, bo czuję taką potrzebę, w sumie nie wiem czy chcę Wam przekazać coś konkretnego. Jeśli czytaliście poprzednie posty, wiecie, że u mnie bardzo dużo się ostatnio dzieje. Nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów bo są to rzeczy dobre i złe, ale myślę, że o tych dobrych dowiecie się niebawem!
Czasem mam takie rozmyślania. Myślę wtedy zupełnie o wszystkim, o tym co przyjdzie mi na myśl. Staram się wszystko analizować, mój mózg krąży na pełnych obrotach. Ciężko jest to wszystko poukładać, bardzo ciężko. Mojemu rozumowi przydałby się jakiś wielki notatnik albo kalendarz, żeby mógł wszystko notować, zapisywać i składać w jedną całość, haha.
A jak jest z Wami? Wierzycie, że na wiosnę ludzie stają się radośni, chorzy nagle zdrowieją i wszystko jest piękniejsze? Ja trochę w to wątpię, ale jak w powyższych wywodach wspomniałam- wolę kiedy na dworze jest ciepło.


Jak pewnie dobrze Wam wiadomo, we wtorek ruszyło głosowanie na Bloga roku 2015. Cały, oddzielny post poświęciłam temu tematowi, także jeśli jesteście ciekawi- zjedźcie niżej. Wspomnę tylko szybciutko, że jeżeli uważacie, że zasługuję na to, o co walczę byłoby mi bardzo miło, jeśli oddalibyście na mnie głos. Wystarczy, że wyślecie sms o treści F11153 na numer 7124. Za wszystko Wam bardzo dziękuję.
Muszę też wspomnieć, że dzięki temu konkursowi zdałam sobie sprawę ilu mam prawdziwych czytelników. Pisaliście do mnie różne miłe rzeczy i chcę Wam za to, tak oficjalnie podziękować! Myślę jednak, że na to poświęcę jeszcze oddzielny post.

18 komentarzy:

 1. Myślę, że na pewno jakaś grupa ludzi zmienia swoje nastawienie do świata, kiedy słońce wychodzi na niebo, ale większość jest przytłoczona troskami niezależnie od pory roku. Trzeba jednak umieć uśmiechać się, mimo wszystko. :) Piękne zdjęcia !
  http://momentcatcher00.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietne zdjecia
  lucy-lusia2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja powiem szczerze, ze juz od neidawna chodzę ubrana niczym na wisone. Nie lubię nosić kurtki. Czasem popada śnieg, ale i tak wolę ubrać dużyą bluzę, która jest bardzo ciepluka. :D Ale i również nie mogę sie doczekać wiosny :D

  julia-skorupka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi najbardziej odpowiada taka pogoda jaka jest teraz, czyli bardzo późna zima/wczesna wiosna, lubię chodzić w kurtach i innych tego typ rzeczach, ale nie lubię też kiedy jest tak mega zimno :) też często mam tak, że myślę o wszystkim i są to zazwyczaj wieczorne momenty kiedy kreatywność uderza mi do głowy i chciałbym coś zrobić, a przecież trzeba iść spać bo rano do szkoły :D ja niczego nie zapisuję bo nigdy mi nie wychodzi ale mimo tego i tak zawsze jestem zorganizowany :)
  powodzenia w konkursie!!

  zapraszam: MOJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też chce już wiosnę , bo chce pokazać nowy styl

  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bardzo lubię gdy jest cieplutko :D
  Może nie specjalnie ludzie nagle zdrowieją, ale uważam, że wiosna to taki radosna pora roku, w której powraca się do życia.


  Zapraszam do mnie! ♥
  colorful-dreams9.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia też chcę już wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno jakaś część ludzi zmienia się na wiosnę, w miarę, jak wyrastają liście, tak w nich rośnie chęć do życia. Do której grupy się zaliczam? Raczej do tej rzadko spotykanej, grupy wiecznej zimy w sercu i umyśle, na których pogoda nie działa, nie interesuje mnie to, co dzieje się na niebie za oknem, w parku, moja sytuacja się nie zmienia. Obojętne mi to, jakie mam na sobie ubrania i czy jestem mokra od jesiennego deszczu czy od potu w lecie. Tak, być może jestem dziwna, ale cóż...

  Pozdrawiam, Kat de Wolf
  http://katdewolf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również mam ogromną ochotę na wiosnę <3
  Piękne zdjęciaa :*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne zdjęcia, szkoda że mi nie ma kto takich porobić :)) Ja na wiosnę się zmieniam, odżywam, mam chęci do wszystkiego! Więc już nie mogę się doczekać aż będzie trochę cieplej.

  artcharlotte.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękne zdjęcia :) Ja również nie mogę doczekać się wiosny :)
  http://justine-juustine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Wydaję mi się, że na wiosne ludzie stają się bardziej weseli. Wiadomo kiedy robi się ciepło i wszystko ożywa mamy większe chęci na zrobienie czegokolwiek prócz siedzenia w domu. Jednak zimą gdy na dworze mróz praktycznie każdy woli posiedzieć w ciepłym łóźku. :) Ładne zdjęcia.


  kasia-kate1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzeczy złe nas formują, wzmacniają, pomagają wyciągać wnioski, te dobre uskrzydlają w szeroko pojętym znaczeniu, ładują pozytywną energią, sprawiają, że chce się więcej;) Zima i tak się poskromiła tego roku. Co z tą niejednoznaczną wiosną? Uśmiech na twarzy rozciąga kwitnącymi kwiatami, śpiewem ptaków, rozsypaną wokoło zielenią, ale też budzi schizofreników i tych, zmagających się z depresją, bo wiosną: wszyscy i wszystko wstają z zimowego snu. Zapraszam również do siebie: www.blacklady.blogujaca.pl Pozdrawiam, Justyna:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Beautiful xx
  lo0king stunning

  Follower # 380
  Following your blog. Hope you will follow back.
  Will feel happy to see you on my blog.xx
  beautydrugs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja sięgam jeszcze dalej niż Ty i lato to główny priorytet :D

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja również uwielbiam wiosnę, między innymi za tą pozytywną energię, która działa na mnie jak najbardziej :) Powodzenia w blogu roku!
  inothercolors.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)