Przed siebie

Dobrze, że udało mi się znaleźć chwilkę, żeby do Was coś napisać. Ostatnio moje życie jest zwariowane i zaczynam się zastanawiać czy w kręci się w tą dobrą stronę czy raczej złą. Póki co chyba więcej jest tej drugiej, ale trzeba być cierpliwym.
Moje ferie (niestety) dobiegły końca i już od tygodnia chodzę do kochanej szkoły, za którą oczywiście bardzo, bardzo tęskniłam. Tak czy siak, musiałam w szybkim tempie wrócić do rzeczywistości. Często nie nadążam za tempem nauczycieli, którzy zapowiadają sprawdziany tak, że następne tygodnie są nimi zapchane. Dobrze, że elektroniczny dziennik zakłada im blokadę, kiedy chcą wpisać więcej niż trzy sprawdziany na tydzień! 
Nie było mnie tutaj niewiele ponad tydzień, a ja serio czuję się jakby to była wieczność. Chyba muszę przyznać, że przyzwyczaiłam się do pisania tutaj i jest to raczej (przynajmniej dla mnie) dobra wiadomość. Muszę Wam się zwierzyć, że ostatnio bardzo wkręciłam się w pisanie. Kiedyś to było coś zwykłego, normalnego. Skrobałam wypracowania do szkoły i zanim się obejrzałam szło mi to nie skromnie mówiąc lepiej. Mniej więcej rok temu zdałam sobie sprawę, że język polski jest chyba moim ulubionym przedmiotem, jeżeli miałabym już jakiś spośród tych szkolnych wybrać. I nie chodzi mi o samą teorię i zasady ortografii. Pisanie pozwala otworzyć mi się na świat, widzę nowe horyzonty i puszczam wodze fantazji. Jakiś czas potem zdałam sobie sprawę, że bardzo lubię to robić. Tak właściwie to właśnie to chciałabym robić w przyszłości. Wątpię, że mi się to uda, ale dobrze, że za marzenia nie karają, haha.  Ostatnio dużo osób wyrażało chęć, abym założyła blogowego snapchata i cóż, stało się! Serdecznie Was na niego zapraszam, jeżeli chcecie posłuchać trochę mojej paplaniny na tematy mniej istotne i te trochę poważniejsze- dodajcie!
Do zdjęć z dzisiejszego posta mam szczególny sentyment. Robiłyśmy je dzisiaj z Zuzią. Oczywiście ja też byłam w roli fotografa, jak zwykle zresztą, bo jak mogłoby być inaczej! :D Ostatnio mamy ze sobą bardzo dobre relacje, wspiera mnie, kiedy teraz najbardziej tego potrzebuję. Jeżeli to czytasz, jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko!

14 komentarzy:

 1. chciałabyś zrobić psota o wyrażaniu siebie i ogólnie o tym co sądziś o buntowaniu się i byciu innym? Bo ostatnio zaczęlam nosić ubrania trochę inne niż dziewczyny z klasy (mam same chłopczyce w klasie, a ja chodzę cały czas w sukienkach) i one się ze mnie śmieją z sukienek. i strasznie cięzko jest mi to wytrzymać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się coś takiego wykombinować, specjalnie dla Ciebie! Zajrzyj tu za jakoś czas. ;)

   Usuń
 2. Ja ferie mam jeszcze tydzień( zachodniopomorskie pozdrawia xD)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie. Ja na szczęście mam jeszcze tydzień ferii więc będę miała możliwość odpocząć.
  Pozdrawiam, Olivia
  dalilahome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post, moje ferie na szczęście jeszcze trwają, ale co dobre niestety szybko się kończy.
  Pozdrawiam :)

  affax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia. Kocham być w roli fotografa. Moje ferie dalej trwają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja na ferie czekam jeszcze tydzień. Świetne zdjęcia!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciesz się z blokady, bo u nas w technikum kombinują tak abyśmy mieli jak najwięcej do nauki chyba że ktoś jest geniuszem to nadąża haha :D
  U mnie w szkole czasem zapisują w dzienniku sprawdzian jako kartkówki aby się zmieściło nam w tygodniu ;)

  MÓJ BLOG-KLIK!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie już za chwilę czeka koniec ferii. Ostatnie kilka godzin, jakie to smutne...
  http://tenebrisriddle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam jeszcze tydzień <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny post i piękne zdjęcia!:) Ja z wielkim pragnieniem czekam na ferie, żeby porysować
  http://klaudialechowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja ferie dopiero zaczynam od 15 :D pozdrawiam, sandy ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny post i super zdjęcia! Ja właśnie jestem w trakcie swoich ferii! :)
  oliiifka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)