Tylko się nie przestrasz

Pędzimy przed siebie i nie zastanawiamy się co jest przed nami. Liczy się tylko to, żebyśmy dotarli do celu, nie zważając jakie szkody wyrządzimy po drodze. Biegnąc noc i dzień, nie omijając wszystkich ludzi, którzy kiedyś coś dla Ciebie znaczyli. Co z tego, że im jest ciężko, przecież Ty masz ważniejszy cel, który ma pomóc wielu osobą, po co przejmować się jedną, niewinną osóbką, która jak zwykle stoi na tyle całego peletonu. A ja powiem, Ci: warto. Nie wiesz co taka osoba przeżywa w środku. Może ci ludzie, którym chcesz pomóc, wcale tego nie potrzebują tak jak ta jedna, konkretna osoba? Zastanów się. Teraz piszę to, do czego zainspirowały mnie wydarzenia z ostatniego czasu. Kiedy zdarzy się jakaś nieprzyjemna sytuacja, to poszkodowany zostaje odtrącony gdzieś z boku, tylko świadkowie potrafią narzekać i mówić jacy to oni nie są biedni. Wynajdą powód z niczego. Nie będą patrzyli na Ciebie, jak Ty to przeżywasz, tylko zostaną przy bardziej przystępnej dla nich wersji. Pisząc to jestem lekko zdenerwowana i smutno mi. Uderzam w klawiaturę, jaby to ona mi coś zrobiła. Wyżywam się na czymś innym. Nie wiem czy to dobrze czy raczej źle, ale może przyniesie ulgę.
8 komentarzy:

 1. Zgadzam się! Warto przejmować sie nawet jedną osóbką :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. JA mim owszystko zawsze stawiałem siebie na ierwszym miejscu potem rodzinę ;) Ale fakt brnąc do celu na oslep i nie oglądanie się za nikim ... trochę słabo

  OdpowiedzUsuń
 3. A co ci sie stało w nogę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny sposób pisania - genialnie piszesz!
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą :)
  Superowe zdjęcia, najładniejsze to z kłódką, takie tajemnicze :)

  http://zsensemibezsensu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej Atramko! :) Widziałam twoje zdjęcia na blogu ,,Z pasją do życia.'' Masz talent dziewczyno! Od razu zaobserwowałam twojego bloga, masz świetne zdjęcia i treści!

  ♥ Pozdrawiam cieplutko♥
  Mój Blog :) ♥klik♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zdjęcia z tego wpisu i gratuluję sesji z Wiktorią ^^
  Masz rację. Ogółem czasami musimy być egoistami :C
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)