Zamiast być wzorem dla innych, bądź najlepszą wersją samego siebie

Internetowe ideały, czyli tak zwane "tumblr girl". Każdy teraz dąży aby stać się jedną z nich. Nie chodzi tu tylko o ubiór czy zachowanie. Liczą się w tej kwestii także media społecznościowe. Chcę Wam dzisiaj przedstawić listę rzeczy, które musicie zrobić, żeby stać się właśnie takim wzorem do naśladowania. Od razu zaznaczam, że post ze względu na uświadomienie pewnych spraw jest przesadzony i nie ma na celu nikogo obrazić!
 KONIECZNIE pamiętaj o tym, aby zakryć dłonią twarz! Inaczej nie będziesz wyglądała tak dobrze!
Noś z dumą swój tattoo choker i rób sobie z nim jak najwięcej zdjęć!
Czapka z daszkiem i najlepiej ze znaczkiem Adidasa bądź Nike, to absolutny must have (ha, widzicie, już nawet zaczynam się wyrażać jak prawdziwa tumblr girl) tego sezonu. Przypominam tu oczywiście, że ręka jak zwykle spoczywa na naszej twarzy, bo jak inaczej.
Kiedy robisz sobie zdjęcie w lustrze, czyli tak zwane "mirror selfie", pamiętaj, żeby zdjąć case z telefonu! Jabłko musi być widoczne!
Zdjęcia, które wstawiasz na swojego Instagrama muszą być rozjaśnione najbardziej, jak to możliwe. Co z tego, że teraz są prześwietlone i nic na nich nie widać, ważne, że są pale!
A co ja chciałam Wam przekazać, tworząc tego posta? Chyba się domyślacie, bo jest na tyle sarkastyczny, żeby to zrozumieć. Po prostu bądź sobą i nie wzoruj się na innych. Pewnie, że fajnie jest czasem podążać za trendami, ja nic do tego nie mam. Pamiętaj jednak, że zawsze jest jakaś bariera pomiędzy Tobą a innymi ludźmi. Każdy jest inny i do każdego pasuje co innego. Bądź najlepszą wersją samego siebie.

Ostatnio dużo udzielam się na moich portalach społecznościowych, dlatego serdecznie zapraszam do zajrzenia tam!


14 komentarzy:

 1. moze nie zgodze sie tylko z tym przeswietleniem, haha :D jeszcze cos w stylu tennis skirt sie przyda lub spodnie z dziurami, haha

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha genialny post !
  Zapraszam !

  http://lucy-lusia2.blogspot.com/2016/04/umiesz-liczyc-licz-na-siebie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz, przez chwilę było śmiesznie, ale później zdałam sobie sprawę, że to jest takie przerażające, taka pustka panuje w ludziach. Przerost formy nad treścią dobija mnie. W ładny sposób pokazałaś rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 4. GENIALNE - tylko tak mogę określić to, co tutaj napisałaś.
  To naprawdę bardzo przykre, że ludzie aż tak ślepo idą za tym, co jest w danej chwili modne. Najważniejsze jest być sobą, ponieważ każdy jest wyjątkowy! ;)
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie napisany post, jakoś nie jarają mnie te "tumblr girl". Lepiej być sobą, niż udawać kogoś kim się nie jest, czy być kolejnym tumblrowym klonem.


  mój blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny post, śmieszny i mądry!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie napisany post z poczuciem humoru! W ludzkich głowach jednak jest dużo pustki :v Jednak mam trochę inne zdanie co do tatoo chokerow, ale naprawdę genialnie napisany post

  xmiddix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny i mądry post. Przyjemnie się czyta :)
  http://klaudencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiesz, masz rację...Nie powinniśmy się wzorować na innych, bo tak naprawdę to tylko powielanie schematu i niewyróżnianie się z tłumu. Tylko dlaczego wtedy wszyscy myślą, że będziemy gorsi i nie "fajni"? To paradoksalne, bo połowa ludzi zachęca do odstąpienia od schematu, a druga ostrzega, że wtedy stracimy "fajność". Myślę, że z chęcią przeczytam, co o tym myślisz - o odrzutkach w młodzieży, o tych, którzy wyróżniają się z tłumu...
  http://obudzona-ze-wschodem-slonca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. No właśnie "zasłoń ręką twarz" to jest chyba jedna z rzeczy, które najbardziej mnie denerwuje z tych, które wymieniłaś. Po co robić to tylko dlatego, żeby być "fajnym". Tak samo jak moda na ubrania, fryzury i chokery. Ah... szkoda czasem gadać, ale mam nadzieję, że może to się zmieni i każdy będzie się starał być bardziej oryginalny :D
  http://moja-pasja-agata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie! To my sami powinniśmy być ideałami dla siebie :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja cały czas staram się zrozumieć ten fenomen zdjęć z zakrytymi twarzami, ale nie rozumiem. Teraz wszędzie liczy się tylko lans i ilość "followersów"... cóż za czasy ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. gowno, tumblerki to pedałki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)