Gorzki smak przemijania

Tak długo czekałam na ciepłe dni, tak bardzo mi ich brakowało. Jednak, kiedy już nadeszły zaczęły mnie męczyć. Czy tylko ja znam ten gorzki smak przemijania? Chciałam, aby dzisiejszy wpis był troszkę luźniejszy, bo ile można czytać postów tematycznych. Co się ostatnio u mnie dzieje? Dużo. To chyba słowo, które najlepiej określa moje teraźniejsze położenie. Szczerze mówiąc, za dobrze nie jest, ale chyba muszę jakoś dać radę... Niedawno ku mojemu zaskoczeniu w wiadomościach na Facebooku zobaczyłam informację od Wiktorii. Chciała, abym zrobiła jej zdjęcia. Szczerze mówiąc byłam lekko zdziwiona, bo nie wiedziałam, że komuś na tyle podobają się moje zdjęcia, komuś tak doświadczonemu jak Fiki. Oczywiście zgodziłam się, ale efekty pewnie będziecie mogli zobaczyć niebawem na jej blogu. Ten dzień był bardzo zabiegany. Z jednej sesji gnałam na drugą, ale też myślę, że w miarę udaną. Na moim fanpage umieściłam Wam namiastkę tego, co na sesji się działo, czyli jej efekty. Chyba chcecie zobaczyć efekty, bo ktoś dał mi o tym znać. Myślę, że dogadam się z Julką i niedługo zobaczycie tutaj całą sesję! Ogólnie jej celem było zrobienie zdjęcia na konkurs, ciekawe czy mam jakieś szanse... Zobaczymy! Dziś chciałam jeszcze poruszyć temat Snapchata, bo ostatnio sporo się na nim udzielam. Jakiś czas temu założyłam takiego blogowego, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu, skoro już na moim prywatnym ogląda mnie trochę osób, też z tych sfery blogowej. Jeżeli się przemogę to może zacznę gadać do Was, ale musicie tylko wyrazić taką chęć. Umieszczam tutaj sklejkę zdjęć ze snapa, z ostatnich miesięcy, ma to być taka namiastka, żebyście się zachęcili do dodania mnie! W tym poście widzicie także parę luźnych zdjęć, które ostatnio zrobiłam.
Wyniki konkursu fotograficznego:
I miejsce zdobyła Martyna!
II miejsce zajęła Kinga!
III pozycję uzyskała Iga!
Gratulujemy! Postaramy się z Wami skontaktować jak najszybciej!
Polecane blogi:

9 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia! Również czekam na ciepłe dni, jednak one dodają mi energii! :)
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia ! Gratuluje zwycięzcom konkursu ! :)

  http://lucy-lusia2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia wyglądają bardzo profesjonalnie, podobają mi się :)
  www.piszepoprostu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze szukałam oryginalnych inspiracji, wreszcie znalazłam Ciebie! :) Świetne zdjęcia i dobrze napisany tekst, to wystarczy aby mnie urzec, tak jak Ty. Powodzenia w dalszym blogowaniu, jesteś świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie też się dużo dzieje, robisz super zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale piękne zdjęcia! Gratuluję osobom, które wygrały! :)

  lusialuska.blogspot.com✿

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia, jestem pewna, że sesja z Wiktorią również wyszła świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Także czekałam na cieplejsze dni, tylko po to by, gdy przyjdą być tak zajętą, by z nich nie skorzystać. Fajnie, fajnie (y)
  Na prawdę piękne zdjęcia :)
  Oczywiście obserwuję i zapraszam w moje skromne progi :)
  http://herbatazpoziomkami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)