Zapisz wspomnienia za pomocą zdjęć

Może pamiętacie, a może nie, że jakiś czas temu dodawałam post, w którym wspomniałam o firmie LALALAB. Oferuje nam ona wydrukowanie naszych momentów, czyli zdjęć. Jak już wspomniałam w poprzednim poście tego typu, uwielbiam zatrzymywać dobre wspomnienia. Kto wie, może już nigdy nie doświadczymy tego drugi raz?

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrej jakościowo książki. Jest ona obłożona w twardą okładkę, więc mam nadzieję, że dużo przetrwa. Co najważniejsze- mogłam ją sama zaprojektować, tak jak to sobie wymarzyłam. Od kiedy natknęłam się w Internecie na termin foto-książka, od razu zwrócił moją uwagę, bo jak dobrze wiecie wprost uwielbiam fotografię. Firma dała mi możliwość ponownego wydrukowania moich wspomnień, teraz w jeszcze innej formie i jestem jej za to bardzo wdzięczna!
Może warto wspomnieć też o drobnostkach. Jak już drugi raz dostałam paczkę od nich, to tak samo jak za pierwszym razem otrzymałam małą, wzorzystą karteczkę, na której z tyłu jest instrukcja jak złożyć coś origami. Myślę, że to fajny pomysł, jeśli chcemy komuś podarować coś z tej strony. Kolejna karteczka, a właściwie tekturka zawiera bardzo chwytliwy napis, który możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Na końcu zdrapka, która zawiera kod do gry w ich aplikacji, którą możemy pobrać z Google Play lub AppStore. Gorąco Was do tego zachęcam!
Podsumowując już drugi raz nie zawiodłam się na tej firmie. Serdecznie polecam Wam tę stronę, nie ze względu na to, że kazali mi pisać tu same dobre rzeczy, ale z moich własnych odczuć. Nikt mnie nie namawiał do tak pozytywnej opinii.Na koniec mam dla Was kod rabatowy, który upoważnia do rabatu w wysokości 5 € na ich stronie! Po wpisaniu kodu: PGNN2KNW otrzymacie właśnie taką ulgę.


8 komentarzy:

 1. Super, że można tworzyć własną fotoksiążkę!
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, widzę nawet siebie na zdjęciach! ��

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam zdjęcia w takiej formie, więc może skuszę się, żeby coś takiego zamówić!

  Jull.pl - klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna książka! Widać że jest świetnie wykonana :D
  Pozdrawiam
  wkomenda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam zdjęcia. To najelpsza forma zapisywania wspomnień <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sprawa z tą książką :D

  Pozdrawiam.
  http://angelikabien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam, że chyba z tej strony tworzyłam fotoksiążkę, dla koleżanki na urodziny. Pełna wspomnień, i chyba najbardziej oryginalna, jako prezent!

  Zapraszam --> http://hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)