Plener fotograficzny I Mała Nieszawka 2016

Czuję się dziwnie z tym, że kolejny raz publikuję tutaj posta związanego z fotografią. Jak wiecie, kocham także pisać i czuję się niespełniona. Stwierdziłam, że opowiadając o plenerze, opiszę też trochę co się tam działo. Więcej zdjęć zobaczycie śledząc mnie na mojej stronie fotograficznej.
Całe wydarzenie organizowała Marcelina z Asylum of wind- Marcelina Dąbrowska. O magiczne makijaże zatroszczyła się Magdalena Janowska make-up. Modelów podpiszę pod konkretnymi zdjęciami. Miejsce, w którym fotografowaliśmy to stajnia Mała Nieszawka, której właścicielką jest Katarzyna Streich. O pielęgnację koni w trakcie pleneru zadbała firma Leovet, a nagrody dla końskich modeli zafundowała Pro-Linen.
Zdjęcia w poście będą mniejsze niż zwykle, żebyście mogli je dobrze zobaczyć.
Całe przedsięwzięcie zaczęło się od ustalenia warunków współpracy. Szybko po tym, kiedy modelki były po makijażu rozpoczęliśmy pierwszą sesję. Zostaliśmy podzielenia na grupy, ze względu na krótkie i długie obiektywy. Na początek dwie modelki i dwa konie- oddzielnie. Potem robiliśmy zamiany, przyszli kolejni modele i zaangażowaliśmy pozostałe konie. Sesja ta trwała dosyć długo, a po jej zakończeniu, szybko udałam się otworzyć mojego laptopa i opróżnić dwie zapełnione karty pamięci. :D
Hungaria & SKAYi (wł. Katarzyna Streich)
 Na trzech kolejnych: Agata Rybicka & Ina (wł. Katarzyna Streich)


 Joanna Tlałka & Ina (wł. Katarzyna Streich)
 Agnieszka Wasilewska & Ser Laser (wł. Katarzyna Streich)
Po długiej przerwie obiadowej udaliśmy się na łąkę robić sesję indiańską. Były dwie małe modelki, oraz te, które były przy nas podczas całego pleneru. Tutaj makijaże były naprawdę efektowne, nawet konie trochę tego doświadczyły! Udaliśmy się także na lonżownik, górę pisakową i w bujne krzaki, szukając dobrych ujęć. Te wyjście także zakończyło się zapełnieniem prawie dwóch kart.
Mała indianka: Natalia Dąbrowska & Ser Laser (wł. Katarzyna Streich)

 Joanna Tlałka, Agata Rybicka & Ser Laser (wł. Katarzyna Streich)

  Joanna TlałkaAgata Rybicka & Ina (wł. Katarzyna Streich)
 Agata Rybicka & Ina (wł. Katarzyna Streich)
 Oliwia Wcześniak & Ina (wł. Katarzyna Streich)
Agata Rybicka & Ina (wł. Katarzyna Streich)
Agnieszka Wasilewska, SKAYi, Joanna Tlałka & Idol (wł. Katarzyna Streich)
Kolejne dwie sesje odbywały się przy zachodzie słońca. Pierwsza była mroczna, z modelką w czarnej sukni, modelem z maską i czarnym tiulem. Na dodatek czarny koń. Biały dym dodał uroku zdjęciom, chociaż przyznam, że koń, jak koń- bał się go, dlatego robiliśmy też zdjęcia samym modelom. Druga sesja, znów na łące odbyła się z ozdobną ławką na tle zachodzącego słońca. I znów Was (nie) zaskoczę- wtedy też napstrykałam tyle, że zajęłam prawie dwie kardy pamięci
Na trzech kolejnych: Oliwia Wacześniak, SKAYi & Klon (wł. Katarzyna Streich)


Na dwóch kolejnych: Agata Rybicka, Agnieszka Wasilewska

 Na dwóch kolejnych: Agata Rybicka


Pod koniec dnia, wracałam zmęczona do domu. Ten intensywny czas naprawdę mnie zmęczył i do dzisiaj czuję zakwasy w nogach (tak, w nogach, fotografia nie składa się tylko ze stania w jednym miejscu, co powie Ci każdy fotograf. :D). Następnego dnia nie dałam rady pojechać, a trochę żałuję, bo okazja do robienia fajnych zdjęć znów się powtórzyła. Organizatorce jeszcze raz dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu!

10 komentarzy:

 1. WOW!!! Genialne zdjęcia! Uwielbiam sesje z koniami, bo sama jeżdżę konno!
  Po prostu MEGAAA!!!

  http://stayy-positivee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są fantastyczne! Najbardziej podoba mi się ten indiański klimat. Ach, marzy mi się taka sesja. Uwielbiam te piękne zwierzęta. Prawda, że są niesamowite?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia wyszły naprawdę swietnie! Fajnie, że miałas możliwosć się realizować :) Najbardziej przypadły mi do gustu zdjęcia z dymem, ale jak wspomniałas - zwierzętom niezbyt pasował ten pomysł... Gratuluję, bo odwaliłas kawał dobrej roboty! ;)
  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do siebie ;)

  http://myslacinaczej29741.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze zdjęcia wyszły fantastycznie, ale co się dziwić, jak wyszły spod profesjonalnej ręki. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem zachwycona tymi zdjęciami. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia są genialne, bajeczny klimat! Podobają mi się kadry;)
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia mnie uwiodły, są naprawdę mega genialne i magiczne <3!

  http://daruciaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)