Spotkanie blogerek I Bydgoszcz 2016

Dziś wróciłam ze spotkania blogerek w moim mieście zmęczona, ale myślę, że warto było poświęcić ten czas na poznanie nowych, wartościowych ludzi. Wreszcie znalazłam z kimś wspólny język i mogłam swobodnie rozmawiać nie tylko na tematy związane z blogiem, chociaż nie ukrywam, że to ona przeważały. Byłam mile zaskoczona tym, że dziewczyny nie dyskryminowały mnie ze względu na to, że byłam w porównaniu do nich młoda. Jak już wspomniałam, miałyśmy wspólne tematy, nawet jeśli nasze blogi się od siebie różnią. Organizatorką całego wydarzenia była Milena, która zdecydowanie stanęła na wysokości zadania.

Wydarzenie odbyło się w Bydgoszczy, w przytulnej knajpce "STReFA". Muszę przyznać, że jej wystrój bardzo mnie urzekł, ale za to obsługa pozostawiała wiele do życzenia.
Byłam na miejscu już wcześniej, zapoznałam się z dziewczynami, które już przyszły i porobiłam parę zdjęć. 
Na początku spotkania mieliśmy możliwość wysłuchania wykładu na temat bezpieczeństwa suplementów diety, prowadzonego przez firmę PharmaNord, jednak o tej firmie przeczytacie więcej w kolejnym poście. Następnie przeszliśmy do omawiania paczek sponsorskich. Było ich naprawdę dużo, zobaczycie wkrótce sami! Potem przyszła pora na kawę, herbatę, przekąski i luźne pogaduszki. Naprawdę dużo rozmawiałyśmy, a tematy były bardzo ciekawe. Jaj wyżej wspomniałam, mimo bariery wiekowej i tak udało nam się dogadać. Spotkanie przeciągnęło się o godzinę, bo konwersacja naprawdę nas wciągnęła. 
Dzięki temu wydarzeniu uświadomiłam sobie, że my blogerzy jesteśmy jedną, wielką rodziną. Czekam na kolejne edycje spotkania, bo wiele ciekawych tematów jeszcze nie poruszyłyśmy!

 

A... I mam do Was prośbę. W najbliższym czasie pojawi się na blogu sporo recenzji, nie chcę żebyście pomyśleli, że się sprzedałam, czy coś takiego. Niektórzy nie rozumieją jeszcze, że my naprawdę pracujemy na to, żeby coś z tego blogowania zyskać.

Niedługo dowiecie się o nich nieco więcej!

12 komentarzy:

 1. Świetne wydarzenie! Pewnie było niesamowicie!
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale, że blogerki mogą się tak zebrać w jednym miejscu!

  PIANKAOFSTYLE.PL-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego nic o tym nie wiedziałam?! Przyszłabym :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku jak fajnie, że udało Ci się uczestniczyć w takim spotkaniu! Chętnie bym się na podobne wybrała ♥ Widać, że nie zmarnowałaś czasu!
  http://iam-wiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że byłaś na takim spotkaniu. Widzę, że świetnie spędziłaś ten czas. ♥ Pozdrawiam, czekam na kolejne posty z tego wydarzenia. Ładne zdjęcia. http://widzianeprzezokulary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. O, super wydarzenie, szkoda, ze nie ma u mnie czegos takiego, z checia bym poszła. :D Czekam na posty z recenzją. :)

  julia-skorupka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze chciałam być na takim spotkaniu, jednak u mnie czegoś takiego nie organizują. :(

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Za czasów, gdy prowadziłam starego bloga byłam na wielu spotkaniach blogerów. Świetne wspomnienia są po nich! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne spotkanie! <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne zdjęcia :) Było rewelacyjnie! Mam nadzieję, że przed nami jeszcze niejedno spotkanie :)
  www.camesss.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieje, że jeszcze się zobaczymy i dziękuję za możliwość poznania was wszystkich! Było super! slaguu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)