Treść jest kluczowa

"Jak sprawić, aby treści, które masz do zaoferowania, wciągały niczym film w 3D? Co zrobić, aby Twoja strona internetowa, wpisy na blogu czy pliki wideo były bardziej atrakcyjne niż nowy serial w telewizji? Jeśli chcesz wprowadzić produkt na rynek albo dotrzeć do nowych klientów i pozyskać ich trwałą lojalność, potrzebujesz jednego nieodzownego elementu: TREŚCI. Niezależnie od tego, czy mowa o krótkich notkach na Twitterze, fachowych artykułach na blogu, e-bookach, interaktywnych webinariach, pozwalających uczestnikom na ciekawe doświadczenia, czy podcastach, które można pobierać, by słuchać ich w biegu - dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej rządzi właśnie TREŚĆ!"

Tak właśnie można w skrócie opowiedzieć, o książce "Treść jest kluczowa". Poradnik ten pokazuje jak w prosty sposób trafić do odbiorcy. Dzięki wielu lekcjom możemy nauczyć się więcej niż na niejednym kursie pisarskim. Rady, które są zawarte w książce z pewnością przyczynią się do Twojego sukcesu. Chcesz osiągnąć "coś" w sieci, ale nie wiesz jak to zrobić? Porady Ann Handley i C. C. Champan pomogą Ci wytrwale dążyć do tego celu. Pozwoli Ci nie tylko na rozwinięcie swoich pisarskich skrzydeł, ale też zapewni, aby Twoje treści wciągały i nie pozwalały oderwać od siebie oczu czytelnika. 


"* Dowiedz się, jak pisać, co pisać, kiedy i do kogo.
* Daj wyraz własnemu, niepowtarzalnemu punktowi widzenia i stylowi.
* Poznaj zasady konstruowania ekscytującej i wciągającej narracji.
* Zobacz, na czym polega potęga dobrej fotografii.
* Odkryj tajemnicę sukcesu poczytnych blogów.
* Twórz rozchwytywane podcasty, porywające filmiki wideo i poczytne e-booki."Dzięki wydawnictwu Helion możemy czytać tę książce także w Polsce!

2 komentarze:

  1. Super książka, sama bym ją chętnie przeczytała i dowiedziała się kilku trików jak trafić do odbiorcy :)
    m-artyna.blogspot.com-KLIK!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)