Czy to powróci?

Szczerze? Nie wiem co mam teraz zrobić. Pisanie postów, które są pozytywne i motywują, mi nie wychodzi, bo taka już nie jestem. Z resztą nie wiem czy kiedykolwiek wychodziło. Ilekroć próbuję sklecić coś, co zwykle, coś co zadowoli Was chociaż w najmniejszym stopniu- kończy się na snuciu smutnych wywodów.
Z drugiej strony, uważam też, że ta strona powinna być odzwierciedleniem mnie. Chcę przez to powiedzieć, że jeśli naprawdę ktoś tu wchodzi i czyta to, co piszę, to poniekąd interesuje go moja osoba. Nie wiem czy jestem taka interesująca, ale skoro znajdują się osoby, które mnie w tym wspierają, może chciałyby mnie poznać od nieco innej, może trochę bardziej szarej strony. Często starałam się, a już najbardziej na początku pisania tutaj, aby moje wpisy wnosiły coś do czyjegoś życia, żeby motywowały. Na tę chwilę motywacji mi brakuje i nie jestem w stanie pisać tutaj o tym, jakie życie jest piękne. Bo nie jest.
A abstrahując od tematu, jak wszyscy dobrze wiemy dzisiaj obchodzimy Dzień Niepodległości. W moim mieście, jak pewnie w Waszych też, w centrum miasta odbywały się różne inscenizacje, przedstawianie starych przedmiotów użytkowych czy też samochodów. W tle słyszeliśmy piosenki patriotyczne, a rozstawione wokoło stragany przyciągały do siebie zmarzniętych bydgoszczan.
Udało mi się zrobić parę zdjęć, które widzicie tutaj. Mało tego, nawet ja na jakieś się załapałam!
Podsumowując. Nie wiem czy zainteresuję Was "ja" od tej innej strony. Jeżeli to czytasz, fajnie byłoby gdybyś odezwał się w komentarzu i powiedział co o tym wszystkim sądzisz. 3 komentarze:

 1. Interesuje mnie Twoja osoba :) Mimo, że nie odzywam się pod każdym postem to często tu zaglądam i chętnie poznam Cię od tej bardziej szarej strony bo każdy taką ma :) Pozdrawiam! Slaguu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeden z pierwszych blogów jakie zaczęłam obserwować i czytać na bieżąco. Każdy miewa różne chwile w życiu, chętnie dowiem się o Tobie od "drugiej strony"
  http://xartday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W pisaniu bloga, nie musisz udawać, że życie jest idealne i piękne. Bądź sobą i pisz zawsze to co czujesz, daj się poznać od tej drugiej strony ^^

  Zapraszam na mojego bloga! Jeśli ci się spodoba zaobserwuj, będzie mi bardzo miło :)
  Gabrielle->Klik!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)