LIVE IN THE RUN I mobile mix

Aktualnie żyję w biegu. Szkoła, dom, szkoła, dom. Konkursy, zadania i bycie szkolnym fotografem może być czasem męczące. Dodatkowo próbne egzaminy gimnazjalne i aktualne sprawdziany. Wycieczki, pieczenie pierników- krótko mówiąc, mam co robić. Z jednej strony to fajne, ale szkoła i nauka potrafią mnie tak pochłonąć i zaangażować, że nie mam czasu na odpoczynek. Mikołajki, a niedługo Święta? Chwila, chwila, trochę szybko piszę i sama się już w tym pogubiłam. To wszystko zawraca moją głowę przez minione tygodnie. Wracając do egzaminów- powiem, że jak na razie język polski był na mnie najprostszy- jednak dopiero niedługo zobaczę jak poszło. Muszę przyznać, że chyba na tej części zależy mi najbardziej, w końcu "umysł humana" do czegoś zobowiązuje, haha. Zbierając wszystkie myśli, mogę stwierdzić, że szkoła mnie wyczerpuje i nie mam już na to wszystko siły. Trzymajcie kciuki za wyniki! Dołączam mały mix zdjęć z telefonu.3 komentarze:

 1. Też mam teraz testy próbne. Polski też wydawał mi się najłatwiejszy, zobaczymy co będzie na angielskim. Ale fizyka i chemia... Porażka.
  Właściwie ja na chwilę obecną mam nieco luźniej, dzisiaj nawet pozwoliłam sobie usiąść, posłuchać muzyki, porysować, obejrzeć dwa odcinki serialu... To już coś, aż jestem zdziwiona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny mix :D Dasz rade na egzaminach :)
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje życie w biegu brzmi dla mnie jak relaks :D Ale i tak życzę Ci dużo sił i przede wszystkim zdanych egzaminów ! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)