Mamy już dwa lata

Nawet nie wiesz ile przez ten czas się zmieniło. Nie wiem czy na lepsze czy gorsze. Mimo wszystko nie żałuję tego, że Cię mam. Nauczyłeś mnie bardzo dużo i pozwoliłeś mi rozwijać się w tym co lubię robić. Dziękuję Ci, że nauczyłeś mnie, jak żyć inaczej.

Minęły już dwa lata, a ja wciąż pamiętam jak zakładałam swoją stronę internetową. Postanowiłam sobie wtedy, że nie zostawię jej, jak kilka poprzednich, ale uprę się i będę dążyła do tego, aby jak najwięcej ludzi tutaj dotarło, a przede wszystkim, żebym ja też miała z tego przyjemność. Chyba nigdy nie zapomnę uczucia, kiedy pojawiły się tutaj pierwsze oznaki "życia" z Waszej strony, w postaci komentarzy i obserwacji. 
Tamten okres pamiętam bardzo dobrze, ze szczegółami. Nie był on dla mnie najlepszy i właściwie nadal nie jest, bo ciągnie się do teraz. Może zabrzmieć to śmiesznie, ale ta witryna towarzyszyła i towarzyszy mi w trudnych latach mojego życia. Mam nadzieję, że przetrwamy razem jak najdłużej i nadal będę mogła liczyć na Was- czytelników. Mimo tego, że ostatnio jest tutaj pusto, mam nadzieję, że nie znikniecie ze pstryknięciem palca. Dziękuję Wam za wszystko, za każde wyświetlenie, komentarz czy obserwację. A przede wszystkim za przeczytanie. 

Mamy już dwa lata!
7 komentarzy:

 1. Gratuluję! Dwa lata to już nie byle co, oby tak dalej! :D

  Pozdrawiam,
  http://kozlovskaiza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę jeszcze wielu lat tutaj! Blog strasznie się rozwinął <3
  http://xartday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Prowadzenie bloga to zawsze jakies oderwanie się od życiowej rutyny :) Powodzenia i wytrwalosci w dalszym blogowaniu! :)

  http://angelaendzel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oja, gratki! :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!
  Życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu bloga.
  xxxstokrotkaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, oby tak dalej :) Pozdrawiam :)
  floverxv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)