Przydasie i niezbędniki szkolne I Back to school 2017

W tym wpisie pokażę Wam trochę to, czego ja używam w roku szkolnym, jak możesz urozmaicić swój zwykły zeszyt oraz opowiem o tym, jak skutecznie pomóc sobie w nauce. 
Zacznijmy może od zeszytów. Jedne z moich ulubionych, to te, które są jednolitego koloru i da się na nich coś stworzyć. Przetestowałam je też w zeszłym roku i to co mogę o nich powiedzieć to to, że mają bardzo dobry papier. Do przedmiotów takich jak matematyka czy język polski zakupiłam większe zeszyty, żeby mi się je po prostu łatwiej prowadziło.

Od razu mówię, że nie będę pokazywała tutaj przedmiotów tak oczywistych jak gumka do mazania czy długopis, a skupię się bardziej na tych nieco mniej "codziennych".
A teraz zajrzyjmy do mojego piórnika... a właściwie dwóch.

Pierwsza rzecz, czyli pisak Tobmbow Fudenosuke hars, może posłużyć do robienia ozdobnych nagłówków w zeszytach. Będąc perfekcjonistką, uwielbiam elegancki i trochę "nicodzienny" zapis.
Kolejne to zakreślacze Zebra Midliners, bez których ja nie umiałabym żyć. Po prostu zakreślacze są mi potrzebne, a sama nie przepadam za takimi klasycznymi "żarówami".
Następne są cienkopisy Stedtler'a, których posiadam więcej niż tylko te w pudełku, ale tylko z tych sześciu staram się korzystać w szkole.
Żelopisy Muji, czyli moja niedawno odkryta miłość. Czernym długopisem będę pisała na co dzień, ponieważ cudnie suną po kartce.
I ostatnie już w mojej kolejce pisaki Papermate, które pięknie piszą i mają cudowne kolory.
Warto wspomnieć, że uwielbiam robić estetyczne notatki, którymi pewnie jeszcze zdążę się z Wami podzielić. Na dole mały przedsmak.

A Wy bądźcie czujni, bo planuję jeszcze przynajmniej jeden, dwa posty, związane z powrotem do szkoły. Chcę Wam przedstawić jak można spersonalizować swój Bullet Journal (o którym pisałam Wam tutaj) na nowy rok szkolny!


4 komentarze:

 1. ale piękne te zeszyty!!! Szkoda, że już studiuję i teraz zależy mi tylko i wyłącznie na miejscu do pisania, a nie na tym, jak wygląda mój zeszyt :(
  Masz talent, będę częstym gościem!
  Oczywiście obserwuję,
  Pozdrawiam serdecznie,
  paulina-berczynska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę zakupić sobie więcej pisaków i tym podobnych rzeczy, bo kocham schludne, przemyślane i co najważniejsze - kolorowe notatki :) amsoff.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Ty pięknie piszesz! No cudo :)
  Ja też uwielbiam wszystkie zeszyty, notesiki, pisaki. W empiku to najchętniej wykupiłabym wszystko! Powodzenia w nowym roku szkolnym, buziaki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja muszę wreszcie ogarnąć te wszystkie rzeczy :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze! Dajecie mi motywację, żeby prowadzić bloga dalej. ♥
Weryfikacja obrazkowa wyłączona. :)